Kot rosyjski - opinie

Kot rosyjski – opinie

Niezależnie od tego, czy rozważasz zakup kota rosyjskiego po raz pierwszy, czy też nie wiesz, jak zabrać się za jego wybór, koniecznie przeczytaj Kot rosyjski – opinie są niezbędne dla każdego przyszłego właściciela. Te artykuły pomogą Ci dokonać właściwego wyboru, od Toyboba przez Ural Rexa po Toykę. W końcu te zwierzęta domowe są idealnym pupilem dla osoby, która kocha zwierzęta! Poniżej przedstawiamy recenzje najpopularniejszych ras rosyjskich.

Toybob

Koty Toybob to urocze, małe zwierzęta towarzyszące. Są inteligentne, figlarne i niezbyt energiczne – znalezisko to jest wynikiem pracy ekipy portalu autoporadnia.pl. Ponieważ są mniejsze niż wiele innych ras kotów, łatwo nawiązują kontakty towarzyskie i dobrze dogadują się z dziećmi. Toyboby uwielbiają leżeć na kolanach i przytulać się do swoich właścicieli. Są również zwinne i lekkie, dzięki czemu doskonale sprawdzają się w mieszkaniu. Ich wielkość jest doskonałym argumentem przemawiającym za ich uroczymi, zabawnymi osobowościami.

Toyboby są zwierzętami bardzo towarzyskimi i nie radzą sobie dobrze w domu z jednym zwierzęciem ani w dłuższych okresach samotności. Hodowcy Toybobów, w tym dr Anna Gromova, zajmują się hodowlą kotów od 2010 roku i są zarejestrowani w TICA. Specjalizują się w opiece nad dużymi zwierzętami rolniczymi oraz pomagają mieszkańcom Moskwy w opiece nad małymi zwierzętami. Aby dowiedzieć się więcej o rasie Toybob, odwiedź ich stronę internetową lub przeczytaj Toybob – recenzje kotów rosyjskich.

Ural Rex

Ural Rex ma charakterystyczne złote umaszczenie, a jego sierść jest zazwyczaj szara, brązowa lub srebrna. Ta rasa kotów jest dopuszczona w większości kolorów, ale nie w kolorze czekoladowym, liliowym i cynamonowym. Dozwolone są również rasy torti, srebrne tabby i colourpoints. Reksy uralskie są na ogół kotami bardzo ostrożnymi. Oprócz charakterystycznego umaszczenia są znane ze swojej inteligencji.

Rasa kotów Ural Rex pochodzi z Rosji i jest średniej wielkości, muskularnym kotem. Ma krótką głowę w kształcie klina z wydatnymi policzkami i szerokim, spiczastym nosem. Znany jest również z krótkiego, kręconego futra. Istnieje niepowiązana mutacja futra, która powoduje, że rośnie ono w postaci podwójnych fal. Rasa ta jest również przyjazna i dobrze dogaduje się z dziećmi. W rzeczywistości większość właścicieli twierdzi, że ich koty są doskonałymi zwierzętami domowymi.

Ussuri to rdzennie rosyjska rasa, która nigdy nie dotarła na Zachód, mimo że ma niezwykle trudny temperament. Chociaż jest bardzo tolerancyjny w stosunku do starszych członków rodziny i preferowanych osób, może być trudny w socjalizacji z młodszymi dziećmi. Pomimo faktu, że jest to jeden z bardziej przystosowawczych kotów, wymaga dużej przestrzeni na zewnątrz i powinien być w posiadaniu właściciela, który jest gotów zapewnić swojemu pupilowi przestrzeń i opiekę, jakiej potrzebuje.

Zobacz też:  Pielęgnacja kotów rosyjskich długowłosych

Toyka

Toyka – recenzje kotów rosyjskich ujawniają, że koty te od pokoleń są hitem wśród dzieci i dorosłych. Często nazywane rosyjskimi kotami niebieskimi, są piękne i znane ze swojego pięknego, mieniącego się niebieskiego płaszcza i uderzających szmaragdowych oczu. W filmie „Cats and Dogs” kot rosyjski niebieski jest przedstawiony jako wyszkolony zabójca. W rzeczywistości koty te mają niebieskie umaszczenie z powodu rozcieńczonego genu. Co ciekawe, gen odpowiedzialny za to ubarwienie jest w rzeczywistości czarny. W rzeczywistości rosyjski niebieski kot o imieniu Nyan jest wzorowany na rosyjskim niebieskim Marty.

Jeśli chodzi o wygląd, koty rosyjskie niebieskie są podobne do tych z popularnej kreskówki „Tom i Jerry”. Niektóre z nich rodzą się z pręgami widmowymi, które z czasem zanikają. Koty te są doskonałym wyborem dla rodzin, które chcą urozmaicić swoje życie. Można je również nauczyć grać w gry i aportować. Mimo że rosyjski blues lubi towarzystwo człowieka, chętnie spędza czas także sam. Jeśli szukasz kota do swojego domu, nie możesz się pomylić, wybierając jedno z tych pięknych stworzeń.

Toyka’s

Dobrym miejscem na rozpoczęcie czytania opinii o kotach rosyjskich jest Internet. Będziesz zaskoczony liczbą pozytywnych opinii o tej marce. Koty są nie tylko urocze, ale ich właściciele twierdzą, że są inteligentne, kochane i bardzo czułe. Wielu recenzentów zauważa, że koty rosyjskie niebieskie są najbardziej czułe ze wszystkich kotów i świetnie nadają się na kolana. Są one również niezwykle inteligentne, a ich dostojny i spokojny charakter sprawia, że są doskonałym zwierzęciem dla każdego, kto potrzebuje kociego towarzysza.

Koty tej rasy są stosunkowo rzadkie i nie są szeroko dostępne w większości miejsc. Jednak jej popularność rośnie i być może znajdziesz kota rosyjskiego na swoim podwórku! Poniżej przedstawiamy kilka opinii o kotach rosyjskich rasy Toyka. Mamy nadzieję, że te opinie pomogą Ci wybrać odpowiedniego kota dla Twojej rodziny! Będziesz mógł adoptować kota rosyjskiego za ułamek ceny jego zakupu.

Warto zobaczyć: